Текстильні стропи – це вантажопідйомні пристосування, необхідні для спрощення проведення будівельних і навантажувальних робіт, в яких задіяні підйомні механізми. Вироби такого типу виготовляються з матеріалу — поліестерової стрічки,  яка відрізняється високою міцністю та  еластичністю.

Що потрібно знати про текстильні стропи

Текстильні стропи являють собою вироби, отримані за допомогою особливого виду плетіння, яке практично не піддається розтягуванню. Це дає можливість добре фіксувати вантажі різної форми, при цьому не ушкоджуючи їх поверхні та не викликаючи деформацію.

Види та застосування

Розрізняють круглопрядні й плоскі текстильні стропи. Останні заведено поділяти на кільцеві та петльові. Всі вироби мають маркування, що відповідає міжнародному колірному кодуванню згідно вантажопідйомності.

В побуті й на будівництвах широке застосування отримали одне-, двох - і чотирьохгілкові стропи. Вони являють собою  текстильні гілки з різними такелажними елементами,  на які підвішуються масивні предмети.

Особливості використання

Текстильні стропи незамінні в промисловості й в побуті. З їх допомогою легше піднімати та переміщати вантажі різної маси та форми при будівництві будинків і споруд, робити навантаження і рухати масивні об'єкти, а також виконувати роботи на присадибній ділянці та в приватних домоволодіннях, уникаючи деформації предметів.

Про плюси й недоліки

На відміну від інших видів (канатних або ланцюгових), текстильні стропи відрізняються безпекою для персоналу, що обслуговує об'єкт. З ними легше працювати в складних погодних умовах, бо вони:

  • не зазнають впливу високих або низьких температур;
  •  стійкі до механічного стирання;
  • не бояться прісної або морської води, нафтопродуктів і органічних розчинників.

Дешевизна матеріалу для виробництва і безпеку використання робить цей вид строп  найбільш затребуваним у споживачів.  Більш зручні в строповці вантажів, а також компактні при зберіганні й використанні.

Серед недоліків, які мають текстильні стропи, слід відзначити:

  • нестійкість до дії їдких хімічних речовин (кислот і лугів);
  • неможливість роботи з вантажами, що мають гострі краї; 
  •  потреба зберігання в закритому приміщенні з-за негативного впливу ультрафіолету. 

До мінусів текстильних строп також слід віднести здатність до швидкого займання при умові зберігання або використання поблизу відкритого вогню або розпечених предметів.

Де купити

З питань придбання текстильних, канатних, ланцюгових стропів, що використовуються в побуті та на будівництвах для навантаження виробів і будівельних робіт, звертайтеся в компанію УкрЕкоПродукт. З повним асортиментом і відпускною ціною можна ознайомитися в каталозі на сайті. Ця компанія може виготовити для вас будь-який вид і тип стропів по ваших кресленнях згідно ваших потреб.

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення звертайтесь до менеджерів компанії   Менеджери компанії УкрЕкоПродукт дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть підібрати потрібний товар.