0
Мій кошик
Укр

Затискачі для троса (каната)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Затиск для троса - це спеціальне пристосування, за допомогою якого можна з'єднати канати, ланцюги або зробити петлю. Таке такелажне обладнання є незамінним у багатьох сферах. Ми займаємося виробництвом і продажем такелажу, строп різної конфігурації, а також тросів і гарантуємо високу якість усього товару.

Класифікація затискачів для канатів

Цей з'єднувальний монтажний елемент несе серйозні навантаження, тому до його вибору слід ставитися дуже відповідально, враховувати його вантажопідйомність, матеріал, тип, розмір. Щоб правильно підібрати затиск для каната необхідно розібратися в їх типах. Виділяють такі типи затискачів з варіантами кріплення:

  • монтажний (DIN 741). Підходить для конструкцій, в яких на місце розташування затиску не доводяться значні навантаження;
  • вантажний. Відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, надійністю, міцністю, що дозволяє використовувати його для різних вантажопідйомних робіт;
  • посилений (DIN 1142). Має вищий ступінь надійності ніж DIN741. Застосуємо, коли необхідно нести велике навантаження Дуже добре підходить для з'єднання канатів і тросів на тривалий період.

Залежно від конструкції ці вироби діляться на гвинтові, плоскі, трубчасті. Перші виконані у вигляді U-подібної скоби з литим корпусом і різьбленням в підставі колодки. Кріплення забезпечується за допомогою закручування двох шестигранних гайок. Другий складається з притискного елемента, пластини, гвинтів, на які накручуються гайки. Затягуючи останні, Ви забезпечуєте надійну фіксацію каната між пластинами. Трубчасті вироби (сталева або алюмінієва втулка) - незнімні. Вони виконані у вигляді порожнього сплюснутого циліндра. Фіксація досягається шляхом опресування в цю втулку, тобто відбувається обтиснення троса / каната за допомогою преса.

Затискачі для тросів, представлені на нашому сайті мають наступні переваги:

  • всі вироби мають сертифікати / паспорти якості і відповідають високим стандартам якості в
  • надійність;
  • довговічність;
  • простота використання.

Затиск DIN 741 відноситься до гвинтового типу. Він використовується для канатів і тросів діаметром від 3 до 40 мм, головне правильно вибрати розмір виробу. Виготовляються такі елементи з рядової, або нержавіючої сталі з або без цинкового покриття.

Сфера застосування затискачів для тросів / канатів

Ці такелажні елементи застосовуються у всіх сферах, де використовуються сталеві троси (канати). Вільний кінець троса не можна просто зав'язати або обмотати навколо чогось як мотузку. Також не вийде зв'язати між собою два каната. За допомогою спеціального затиску можна з'єднати два троси, створити петлю, яка буде в подальшому використовуватися для підйому або утримання вантажу. Вони використовуються при розтяжці баштових споруд, атракціонах, виїзних парках, теле- та радіовежах.

Дуже важливо купити відповідний виріб. Затиск для троса DIN 741 через не високі показники міцності не рекомендується використовувати для робіт, пов'язаних з підйомом і переміщенням вантажів. В основному його застосовують для побутових цілей, коли мова йде про невеликі навантаження. Також цей вид використовується в канатних конструкціях, при натягу антенно-щоглового обладнання.

Щоб забезпечити підвищену безпеку та створити дійсно надійне кріплення, необхідно встановити мінімум 3 затискача. При цьому необхідно кожні 10 днів перевіряти наскільки з'єднання надійно, а через 3 місяці їх знімають і оглядають сам канат. Стійкість виробу до корозії в морській, хлорованій воді, а також можливість експлуатації під відкритим небом, в кислотному середовищі, при високих температурах значно розширює сферу застосування даного елемента.

В інтернет магазині "УкрЕкоПродукт" можна замовити якісні сталеві та буксирувальні троси, стропи, а також вантажопідйомні ланцюги. Весь товар сертифікований і виготовлений відповідно до високих стандартів якості. Ми вже майже 20 років займаємося виготовленням і продажем тросів і такелажу і змогли накопичити достатньо знань і досвіду та широко відомі як надійний та добросовісний діловий партнер. Ми дбаємо не тільки про якість нашого товару, але й сервісу, тому кожен наш Замовник може купити потрібний товар з доставкою в будь-який населений пункт країни.

Вгору