0
Мій кошик
Укр

Гаки вантажопідйомні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Найбільш важливими та різноманітними за видами та формами вважаються нижні кінцеві компоненти строп. Але все одно при всьому різноманітті захватних виробів найбільш універсальні - це гаки.

Для виготовлення крюков використовують метод штампування або кування. Після кування або штампування ці вироби піддаються термообробці з метою отримання металу потрібної твердості.

Основні види гаків для ланцюгових стропів і канатів

При виготовленні строп найбільш часто використовуються гаки чалочні. Вони застосовуються в стандартній комплектації строп. У разі, коли кратність крюкової системи парне число, то кріплення здійснюється до рами. Якщо кратність непарна - то до підвісці.

Симетрія крюкової системи забезпечується здвоєним поліспастом. При цьому гілки каната залишаються нерухомими. Балансир може повертатися на потрібний кут.

Обертові гаки доцільно застосовувати при проведенні великого числа операцій при виконанні такелажних робіт з використанням строп. Поворотні гаки зручно орієнтувати в просторі, якщо використовується відносно жорсткий канатний строп або ланцюг.

Щоб мінімізувати ймовірність випадкової расстроповки вантажу і його перекидання, можуть бути використані самі замикаються гаки з запобіжником. Пристрій замка дозволяє примусово защипуються замок при підйомі вантажу.

Для ланцюгових строп рекомендується використовувати спеціально розроблені для них гаки з вилковим з'єднанням. Для їх установки на строп не потрібні додаткові елементи, що підвищує надійність стропа в цілому і знижує його підсумкову вартість.

Для підйому деяких вантажів використовується спосіб стропування "на удавку" іншими словами самозатягувальна петля. Для цього використовують петльові стропи або спеціальні гаки. При використанні канатних строп застосовують чекерние гаки, який розташовується на тілі стропа або на петлі. При використанні ланцюгових строп використовують гак з широким зівом або ж гак-укоротитель для обмеження довжини ланцюга і формуванні петлі.

Застосування вантажопідйомних гаків

Гак вантажопідіймальний - це універсальне захоплююче пристрій, здатний розв'язувати завдання в різних умовах. Це складова частина цілого механізму, який називається крюковая підвіска. Його використовують для підйомних пристроїв різного типу. Будь-яка крюковая підвіска, яка монтується на поверхню, має замикає пристрій, що запобігає мимовільному відчеплення вантажу.

Щоб забезпечити переміщення вантажу тільки вертикально, на мостовий кран кріплять крюковую підвіску у формі здвоєного поліспаста. Підвіска гарантує рівномірне навантаження на всі опори крана і розподіляє навантаження по пролітної частини мосту. Завдяки цій конструкції можна одночасно намотується канат на барабан.

З метою перекосу та автоматичного вирівнювання зусиль в гілках, які розташовані симетрично, підвіска оснащена зрівняльним блоком або балансиром. Особливість таких виробів - місце кріплення поліспасту.

Переваги покупки в нашому магазині

Наша компанія є фахівцем на ринку Україні в питаннях випуску такелажу та сталевих тросів. Ми працюємо понад 2 десятиліть і за цей час зарекомендували себе як надійний і чесний партнер, з яким працювати одне задоволення. Ми надаємо послуги, які вважаються оптимальними в питаннях співвідношення ціни і якості.

Замовити продукцію нашого бренду можна в онлайн-магазині. Кур'єр доставить замовлення по Києву або автотранспортом компанії. Звичайно, покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом. Але в цьому випадку знадобиться заздалегідь зв'язатися з нашими представниками, щоб уточнити готовність документів на відвантаження.

Так само у нас можна оплатити будь-яким зручним способом:

  • банківський переказ;
  • готівкові;
  • безготівковий розрахунок;
  • банківською картою.
Вгору