0
Мій кошик
Укр

Трос сталевий з органічним стрижнем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сталеві канати активно використовуються в різнотипних галузях господарської діяльності. Застосовуються як компоненти в механізмах вантажопідйомного обладнання, де є ключовими елементами конструкції. Виготовляються сталеві троси з високоякісного дроту, яка має різний перетин і спосіб виконання. Головна відмінна риса - тип сердечника, що забезпечує різні фізико-механічні властивості компонентів.

Види сердечників, що застосовуються в тросах

Сердечник є елементом, що розташовується в центрі каната. Основне завдання частини - забезпечення необхідних параметрів гнучкості і механічної стійкості. Виготовляється сердечник з металу, рідше - з органічних матеріалів. Складові частини класифікуються за кількома параметрами, серед яких також тип виконання.

Представлені на ринку також інші версії:

 • органічні: конопляні, джутові;
 • синтетичні, в більшості випадків це - поліпропіленовий канат.

Сильні сторони канатів з прядив'яними сердечниками

Канат даного типу виготовляється з органічного волокна, яке забезпечує йому широкий перелік переваг.

До сильних сторін каната з пеньки відносять:

 • висока зносостійкість;
 • в процесі експлуатації не накопичує статистичну електрику;
 • стійкість до дії ультрафіолетових променів;
 • мінімум негативного впливу від солоної води.

З особливостей, якими володіє прядив'яний канат, варто також виділити поглинання вологи, що сприяє зниженню розривних навантажень у випадках попадання в воду. Це варто враховувати при використанні такого роду плетення на морських судах.

Особливості застосування канатів з поліпропіленовими сердечниками

Цей вид канатів належить до синтетичних, що обумовлює розширені можливості для використання. Пасмо з таким сердечником вважається універсальною і економічно вигідною.

Цей багатопасмовий елемент проводиться з полімерних матеріалів, які характеризуються своєю міцністю і невисокою вартістю. Технологія виробництва передбачає плетіння міцних шнурів різнотипної конструкції. При цьому створювана конструкція може мати як звичайний сердечник, так і додаткову оплітку.

До переваг застосування такого роду канатів відносять:

 • відмінні гідрофобні показники. Синтетичний матеріал не сприйнятливий до водного середовища і вологість не вплине негативно на фізичні властивості готових виробів;
 • низька маса. Щільність матеріалу складає 0,91 г/см3, завдяки чому, кабельний трос легше води і характеризується високою плавучістю;
 • хороша стійкість до впливів агресивних речовин: лужних сумішей і кислот. Це дозволяє застосовувати канати в декількох видах концентрованих кислот;
 • висока межа номінальних температурних показників. Максимальна температура - 140 градусів, завдяки чому є можливість проводити термічну обробку тросів, обробляти їх паром;
 • діелектричні показники на високому рівні, що дає можливість застосовувати лінійний синтетичний шнур в безпосередній близькості до проводів під напругою.

Вигідне співробітництво

В асортименті нашого магазину ви знайдете кілька різновидів металевої продукції. Кожен виробник демонструє свої найкращі розробки в нашому каталозі, завдяки чому, всі найменування характеризуються якістю. Замовити онлайн ви можете будь-який вид троса, що підходить за параметрами. Вартість виробів безпосередньо залежить від обсягу покупки і типу придбаної продукції.

Купити прокат ви можете в будь-який зручний час, оплатити можна, скориставшись одним із таких способів:

 • безготівковим, за банківськими реквізитами;
 • онлайн банкінгом;
 • готівкою через касу.

Доставка також здійснюється усіма кур'єрськими службами.

Вгору