0
Мій кошик
Укр

Трос сталевий без покриття, без зовнішнього мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

На сьогодні в промисловій і будівельній галузях використовується широкий перелік сталевих конструкцій, кожна з яких має свої особливості і перевагами. Сталеві троси є одними з найбільш поширених компонентів, які демонструють свою високу функціональність в різних сферах діяльності. У каталозі нашого магазину ви знайдете кілька різновидів таких канатів, серед яких найпростіші - ті, які не мають захисного покриття і зовнішньої мастила.

Особливості тросів без покриття

У каталозі представлено кілька різновидів сталевих канатів, які володіють різними експлуатаційними показниками:

 • міцністю;
 • гнучкістю;
 • стійкістю до розривів;
 • зносостійкість.

Точні показники даних характеристик регламентуються ГОСТ (ами).

Області використання канатів зі сталі

Завдяки своїм високим експлуатаційним показникам, елементи мають попит у всіх ключових виробничих галузях:

 • видобуток вугілля;
 • нафтовидобуток і переробка;
 • гірничорудна промисловість;
 • морський транспорт;
 • капітальне будівництво;
 • машино- і автомобілебудування.

Різноманітність конструкцій і особливості їх застосування

Незважаючи на візуальну простоту компонування тросів, вони виготовляються з використанням різних технологій і з різних матеріалів. Кожна окрема модифікація підходить для використання в додатках різних типів, володіючи своїми особливими перевагами.

В асортименті представлені такі види конструкцій виробів:

 1. Звивка одинарного типу за допомогою круглої проводки. Своє використання компоненти знаходять в лініях електропередач. Обумовлено це високим показником жорсткості, що істотно спрощує монтаж підвісних комунікацій.
 2. Звивка подвійна. Ключова відмінність таке ж, як і у попередньої варіації - висока механічна міцність. У більшості випадків встановлюються в технічних областях, де присутнє високе кільцеве навантаження або сильний механічний знос.
 3. Лінійні компонування з різними діаметрами дроту (ЛК-Р). Ключова особливість - висока стійкість до негативних впливів фізико-хімічних факторів. Чи не схильні до появи іржі, що обумовлює широке застосування в обладнанні, що знаходиться під відкритим повітрям. Матеріали також нечутливі до атмосферних впливів і температурних перепадів, що істотно скорочує знос. Такі параметри дають можливість застосовувати канати на кранах металургійних виробництв, екскаваторах, підйомниках різного призначення.
 4. Канати виготовлені за технологією лінійного торкання з однаковими діаметрами дротів (ЛК-О). Компоненти характеризуються високою стійкістю від механічних впливів: тертя, ударів, розтягнень. Дана характеристика обумовлює застосування елементів в конструкціях ліфтів, канатних доріг, вантажних кранів, підйомників і транспортерів. Стійкість дозволяє монтувати канати на морських судах.

Відзначимо також широке поширення комплектуючих з різними сердечниками в побутовій сфері, наприклад, для насосного обладнання, горизонтальних і вертикальних транспортерів.

Застосування по ГОСТам

Державні стандарти, за якими виготовляються троси, також визначають середовища їх використання. Наприклад, деталі, створені за ГОСТом 2688-80, встановлюються на барабанні лебідки, підйомні крани, шахтне обладнання.

Стандарт 7669-80 обумовлює застосування тросів без покриття і зовнішньої мастила, в землерийного устаткування і гірських машинах.

Замовити необхідну модель

Купити всі вищевказані версії сталевих канатів ви можете на нашому сайті. Замовити моделі можна в режимі онлайн, просто сформувавши заявку. Ціни на компоненти - одні з найбільш конкурентних на ринку, що обумовлює доступність деталей для кожного.

Вгору