Автовозні ремені – стяжні конструкції, які використовуються при перевезенні для захисту практично будь-якого виду транспортного засобу: від легких вантажів до кріплення легкового автомобіля на причепі. Їх ще дуже часто називають ретчети.

Автовозні ремені: що це таке?

Автовозні ремені нині вважаються найбільш популярною системою кріплення легких і великих вантажів під час транспортування. Конструкція складається з тріскачки, поліестерової стрічки та трьох гачків, що обертаються. Для надійної фіксації вантажу потрібні дві точки кріплення. Усі ремені складаються з компонентів, які можна легко замінити у разі ушкодження або зносу.

Конструкція виготовлена з поліефірного матеріалу, який витримує до 6 тонн (розривається при більшому навантаженні). 

Особливості й переваги автовозних ременів

Використання автовозних ременів для фіксації вантажів на платформі автовоза при транспортуванні не вважається нововведенням. Вироби зі спеціальних високоміцних матеріалів мають гачки, що полегшують їх прикріплення. Завдяки деталям з нержавіючої сталі купівля ретчету порадує довгим терміном служби. 

До переваг таких кріплень можна віднести:

 • дуже високу стійкість до ушкоджень і розривів, які легко контролювати;
 • зручну і швидку фіксацію шляхом строп і автоматичних гачків;
 • стійкість до води, жирів, олій і мінеральних кислот;
 • широкий температурний діапазон (допустима температура коливається від - 40℃ до 100℃);
 • гнучкість конструкції, яка дає надійно закріпити вантаж і надалі уникнути ушкоджень;
 • здатність витримати велике навантаження.

Додатковою перевагою ременів з поліестеру є можливість контролювати показник зносу.

Навіщо необхідно обирати спеціальні автовозні ремені?

Купівля спеціальних автовозних кріплень дозволяє уникнути безладу і втрат, які можуть виникнути при перевезенні вантажів. Для забезпечення безпечного руху автовоза або евакуатора на дорозі, легковий автомобіль треба закріпити попарно декількома ременями, щоб рівномірно розподілити навантаження і запобігти зміщенню вантажу. Для кожного транспортного засобу рекомендується використовувати чотири кріплення, щоб надійно зафіксувати усі колеса до платформи евакуатора. Це дуже важливо для безпечного пересування автовоза, особливо на поворотах. 

Використання ременя, що відповідає діючим стандартам, гарантує, що поїздка пройде гладко і що вантаж, що транспортується, не буде пошкоджений.

На що звернути увагу при виборі ременя?

Підбирати автовозні кріплення треба враховуючи розміри й вагу вантажу, який ви перевозитимете на евакуаторові. Зверніть увагу на наявність строп, завдяки яким можна без зусиль навантажити легковий автомобіль або будь-який інший вантаж на автовоз. 

При виборі кріплення уважно перевірте:

 • стрічку;
 • гачок;
 • храповий механізм;
 • етикетку;
 • вагу ременя.

Стрічка – перша виходить з ладу, оскільки є найвразливішим місцем кріплення. Вибравши ремінь, спробуйте стрічку на дотик. Вона має бути не тонкою і міцною, щоб витримувати велике навантаження. 

На кожному гачку зобов'язано бути присутнім робоче навантаження, яке має позначення LC. 

Уважно оглянете конструкцію кріплення. Для зменшення собівартості, виробники часто використовують комплектуючі з металів, які відрізняються від передбачених за стандартом. Також подивитеся на пружину, що знаходиться на фіксувальному механізмі. Якщо фіксувальний пристрій легко піднімається, то кріплення недовго прослужить. 

На кожній частині конструкції має бути етикетка синього кольору з вказаними на ній усіма технічними характеристиками виробу. 

Зверніть увагу на вагу кріплення. Чим менше важить ремінь, тим менше матеріалів витратило на його виготовлення і, отже, менше навантаження він витримає. 

І пам'ятаєте: розчарування після купівлі «дешевого кріплення» триває набагато довше, ніж задоволення від купівлі надійної конструкції хорошої якості.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити сертифікований високоякісний автовозний ремінь безпосередньо від виробника з усіма необхідними документами.