Характеристики та призначення сполучної ланки

У будівельній сфері широко застосовуються різні елементи та запасні частини, необхідні для оснащення такелажно-вантажних пристроїв. Щоб отримати міцні компоненти, використовується легована сталь підвищеної міцності, яка відповідає ДСТУ та технічним нормативам. Для транспортування вантажів часто використовують з'єднувальна ланка. 

Що таке з'єднувальна ланка

Ланцюгове з'єднувальна ланка - потрібний конструктивний компонент, який використовують для складання знімних частин, вантажозахоплювальних механізмів в єдине

ціле. Вироби можуть бути різних модифікацій, відрізняються розмірами діаметру і показниками вантажопідйомності.

Ланка має овальну форму, складається з двох частин, які з'єднуються штифтом і фіксуються стопорним кільцем. Для виготовлення використовується високоякісна сталь.

Готові вироби обов'язково фарбують і вони відповідають високому класу міцності. Загальний коефіцієнт запасу міцності - 4:1. 

Область застосування сполучної ланки

Використовується ланка з'єднувальна для ланцюгів з метою приєднання вантажозахоплювальних елементів (гаків, скоб, захватів). У комплектацію до такого ланки входить втулка і шпилька. 

Призначається з'єднувальна ланка для складання елементів вантажозахватних пристосувань знімного типу в готове виріб. Так, в ланцюговий чотири галузевий павук типу 4СЦ або самостійну ланцюгову гілка 1СЦ. 

Ланка з'єднувальна для ланцюга потрібно для якісного зчеплення окремих компонентів ланцюгових стропів між собою і з'єднання з іншими видами компонентів з метою захоплення вантажу. Воно не обходимо, щоб приєднати гаки та ланки

Ланка з'єднувальна для ланцюгів - такелажний елемент, за допомогою якого відбувається з'єднання ланок. Ланка може не тільки з'єднувати троси та ланцюга між собою, але і з додатковими елементами різних конструкцій.

Технічні та експлуатаційні характеристики сполучної ланки

У конструкцію виробу входять два елементи у формі дуги, з'єднані між собою з допомогою штифта зі сталі та фіксує втулки. З допомогою втулки з'являється можливість зробити з'єднання рухомим і захистити його від випадання. При складанні вантажозахватного продукту одна половина з'єднується з підйомним кільцем або вушком гака, а друга кріпиться на гілку стропа. 

Технічні та експлуатаційні параметри сполучної ланки:

  • підвищена стійкість до корозії;
  • невелика питома маса продукту;
  • конструкція продумана і надійна;
  • не боїться великих вертикальних і горизонтальних навантажень без виникнення залишкових деформацій;
  • широкий діапазон робочої температури - використовувати ланки можна при температурі -40...+150ºС.